W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

PGE FKS Stal Mielec ma znanego konsultanta ds. marketingu

Jak informuje klub z dniem 15 lipca rozpoczynają współpracę z doświadczonym specjalistą ds. marketingu. Konsultantem w sprawach promocyjnych i marketingowych został Mariusz Chmielowiec. Współpraca przebiegać będzie na zasadzie umowy barterowej.

Bardzo się cieszę, że będę mógł pomóc klubowi rozwijać się na polu działań promocyjnych i marketingowych. Tym bardziej, że jestem kibicem Stali Mielec – mówi Mariusz Chmielowiec. – Wspólnie z klubem mamy bardzo wiele pomysłów, a pierwsze z nich już zostały przekazane do realizacji. Jestem przekonany, że przed nami bardzo owocna współpraca.

Mariusz Chmielowiec jest doradcą, specjalistą ds. reklamy i marketingu z ponad 16 letnim doświadczeniem w branży. Ukończył studia magisterskie oraz podyplomowe z zakresu zarządzania oraz komunikacji wizualnej. Pomaga firmom i organizacjom z Polski oraz UE osiągnąć zaplanowane cele sprzedażowe poprzez budowanie nowoczesnych identyfikacji wizualnych.

Jest właścicielem marki CHMIELOWIEC.EU, która na co dzień współpracuje z firmami takimi jak AUTOPART, Dobrowolscy, Vidok, LIDL, Kirchhoff, BorgWarner, PZL Mielec i wiele innych. Jest autorem wielu nowych lub odświeżonych marek na lokalnym rynku m.in. MOSiR Mielec, Restauracja MANUKA, MEDENTAL, W Cieniu Jupiterów, MKT SERWIS czy Piekarnia TARAN.

Jest właścicielem firmy MCDESIGN oraz głównym udziałowcem w spółce MCDN.PL SP. Z O.O. działających na rynku reklamowym.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa