W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Materiały video Sport

PGE FKS Stal Mielec w swoich planach ma awans do ekstraklasy [FOTO, VIDEO]

Rozwój Klubu i awans do ekstraklasy – to cele mieleckiej Stali na sezon 2019/2020. Konkretnie zostały określone już pierwszego dnia przygotowań Biało-Niebieskich do rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi.

W minionym sezonie na zapleczu ekstraklasy PGE FKS Stal Mielec zajęła trzecie miejsce, to niestety nie oznaczało promocji do elity. To jednak najlepszy sportowy wynik mieleckiego Klubu od wielu lat, przy Solskiego 1 wszyscy wierzą, że za rok Stal już zagra w upragnionej ekstraklasie. 

W czasie przygotowań Stalowcy zagrają sześć sparingów i wezmą udział w turnieju towarzyskim z okazji 80-lecia Klubu. Rywale to zespoły z ekstraklasy, 1 i 2 ligi. 

Już pierwszy poniedziałkowy trening Biało-Niebiescy rozpoczęli pod okiem nowego sztabu. Doszło do reorganizacji obsady trenerskiej w mieleckim Klubie.

W sztabie pierwszej drużyny pojawił się Damian Skiba, który dotychczas pracował wyłącznie w Akademii.

Grzegorz Żmija, nowy trener bramkarzy w Mielcu, nie ukrywał, że zadowolony jest z rozpoczęcia pracy w Mielcu.

Także pierwszy asystent trenera Daniel Wojtasz bardzo szybko zdecydował się na przeprowadzkę do Mielca. 

Prezentujemy wywiad z prezesem klubu Stal Mielec Jackiem Orłowskim oraz trenerem Skowronkiem, a także nowymi członkami sztabu szkoleniowego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa