Piąty mecz bez zwycięstwa. FKS Stal Mielec – Górnik Zabrze 0 : 1 [FOTO, VIDEO]

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Górnikiem Zabrze zakończyła się remisem 0:0. Mecz w pierwszej fazie toczył się pod dyktando Stali.

Już w 3 minucie groźnym strzałem popisał się Krystian Getinger, jednak piłka nie znalazła się w siatce. Po kwadransie do głosu doszli górnicy i byli bliscy uzyskania prowadzenia, na całe szczęście piłka trafiła w poprzeczkę. Następnie mecz był wyrównany i zarówno Stal, jak i Górnik stwarzali sobie sytuacje, jednak żadna z nich nie dała prowadzenia i pierwsza połowa zakończyła się remisem 0 : 0.

Druga połowa to mecz walki. Stal atakowała cały czas, jednak nie przyniosło to efektów bramkowych. Po jednym zagraniu w pole karne Stali w zamieszaniu padła bramka dla górników. Stal odpowiedziała wysokim pressingiem i po jednym z rzutów rożnych padła bramka dla stali jednak po wideoweryfikacji bramka nie została uznana i wynikiem 0:1 zakończył się mecz.

FKS Stal Mielec – Górnik Zabrze 0 : 1