W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Historia Informacje

Pięć lat temu odszedł Prezydent Kozdęba

Dziś 28 lutego 2023 roku jest piąta rocznica śmierci Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby. Tradycyjnie na jego grobie na Cmentarzu Komunalnym zostały złożone kwiaty i zapalone znicze.

Śp. Daniel Kozdęba został wybrany przez mielczan na prezydenta miasta, na kadencję 2014-2018. Mottem jego prezydentury były słowa: „Zawsze blisko ludzi”.

Do swoich obowiązków Daniel Kozdęba podchodził nie tylko z rzetelnym przygotowaniem, ale także z pasją. Miał wiele pomysłów i wielkie marzenia związane z naszym miastem. Pragnął, aby Mielec stał się miastem nowoczesnych technologii, przyciągającym młodych ludzi i jednocześnie stał się miastem przyjaznym dla jego mieszkańców.

Jego kadencja, mimo że została skrócona przez nieuleczalną chorobę, zaowocowała odczuwalną przez wszystkich aktywizacją i integracją różnych grup społecznych miasta i lokalnych organizacji pozarządowych. Pozwoliła mielczanom uwierzyć, że mają realny wpływ na decyzje władz miasta, że mieszkańcy są słuchani i zgłaszane przez nich problemy i bolączki są rozwiązywane przez prezydenta i podległą mu administrację miejską.

Nie sposób zebrać wszystkich dokonań Prezydenta Daniela Kozdęby. Miasto Mielec wiele zawdzięcza jego prezydenturze, którą niestety przerwała ciężka, śmiertelna choroba, w wyniku której zmarł 28 lutego 2018 r.

Pamięć o tym jakim był nie tylko jako prezydent, ale także jako człowiek życzliwy i otwarty dla bliźnich, wśród tych którzy Go znali i z Nim współpracowali, a także wśród wszystkich mieszkańców  Mielca wciąż jest bardzo żywa.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa