Pierwsza porażka w sezonie SPS Stal Mielec – SMS PZPS Szczyrk 2:3 [FOTO, VIDEO]

Dziś nasza drużyna SPS Stal Mielec przerwała passę zwycięstw i przegrała pierwszy mecz w tym sezonie ligowym po zaciętej walce w tie-breaku z SMS PZPS Szczyrk. To nie pierwsze starcie z tą drużyną w ostatnim czasie.

Pod koniec października nasze dziewczyny pokonały licealistki w Pucharze Polski również w tie-breaku. Po pierwszych dwóch setach nie zapowiadało się na taki wynik. Stal grała skutecznie szczególnie w drugim secie, gdzie nasze zawodniczki prowadziły dziewięcioma punktami. Problemy zaczęły się na początku trzeciego seta.

Siatkarki ze Szczyrku po przegranych setach przebudziły się i pokazały, na co je stać. Stali zaczęło brakować skuteczności i nie kończyły swoich akcji. W tie-breaku potrzebne były stalowe nerwy. SMS miał piłkę meczową 3 razy. Niestety przy wyniku 16: 17 dla Szczyrku licealistki zdobyły punkt, wygrywając swój czwarty mecz w sezonie.

14-11-2020Solna WieliczkaEnergetyk Poznańprzełożony
14-11-2020 17:00AZS Politechniki Śl. GliwiceUNI Opole2:322:25, 25:17, 25:21, 25:27, 9:15
14-11-2020 17:00Stal MielecSMS PZPS Szczyrk2:325:19, 25:13, 23:25, 23:25, 16:18
18-11-2020 18:00PWSZ TarnówOlimpia Jawor
14-11-2020 18:00Karpaty KrosnoPłomień Sosnowiec2:322:25, 25:16, 16:25, 25:15, 6:15
14-11-2020 17:00Częstochowianka CzęstochowaNOSiR Świt Nowy Dwór Maz.3:025:21, 25:19, 25:16