W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Pierwsza w Mielcu! Unikalna manualna plastyka twarzy i ciała czyli „Orient Touch”

Powstała niedawno w Mielcu nowa działalność związana z facemodelingiem czyli manualnej plastyki twarzy i ciała. Gabinet „Orient Touch” Agnieszki Wydro.

Co to jest facemodeling?

– Agnieszka Wydro: Jestem pierwszą w Mielcu a drugą na podkarpaciu stosującą terapię facemodelingu. Terapia manualna twarzy i ciała, jest to holistyczne podejście czyli całościowe traktowanie organizmu jeśli chodzi o dbanie o zdrowie i urodę czyli nie liczy się tylko powłoka zewnętrzna ale również stan ducha, ciała i zdrowia człowieka. 

W ofercie mojej jest przede wszystkim terapia manualna twarzy czyli facemodeling jest to terapia złożona, gdyż opracowywane są różne partie ciała począwszy od pasa do twarzy. Jest to szereg unikalnych technik, które stymulują odnowę estetyczną i biologiczną. To innowacyjna technika wielotkankowej i wielopłaszczyznowej pracy na najgłębszych obszarach twarzy i całego ciała. Korekta kształtu i symetrii twarzy, zmniejszenie a nawet pozbycie się zmarszczek mimicznych, powiększenie oczu, przywrócenie elastyczności ciała np. po wszelkich bliznach takich jak po cesarskim cięciu, gładkości i kolorytu skóry czyli usuwania wszelkich przebarwień skóry, likwidacja tzw. wdowiego garbu czy uniesienie i rewitalizacja piersi. Jedną z nowych metod jest metoda transbukalna czyli masaż wewnątrz jamy ustnej oraz wiele innych metod, które są szczegółowo opisane w mojej ofercie na stronie internetowej  www.orient-touch.pl .

Jestem też na portalu FB pod nazwą Orient Touch – manualna terapia twarzy i ciała.

czy to jest kolejna forma zabiegów kosmetycznych? Relaksu? 

-AW: Zdecydowanie nie jest to żaden typowy zabieg kosmetyczny, do którego stosuje się kosmetyki, maseczki czy kremy. Żaden krem nie spowoduje takiego efektu  jak dobrze zastosowana metoda manualnej terapii.   

Podczas mojego zabiegu ciało zostaje uzdrowione poprzez dotyk, jest to zarówno relaks podczas którego używam olejków z naturalnych składników do masażu jak i również do aromaterapii podczas zabiegu. Jeżeli ktoś czuje stres związany z codzienną pracą oraz zmęczeniem, zapraszam na masaż ciała wykonanym na ciekłym olejku przez półtora godzinnym drenażu limfatycznym dającym wypoczynek, odprężenie i relaks. Dla pań szczególnie polecam Mderoterapię czyli masaż za pomocą specjalnie zaprojektowanych drewnianych narzędzi, który redukuje tkankę tłuszczową, zmniejsza cellulit , obrzęki ciała i ujędrnia ciało, co jest już widoczne po pierwszym zabiegu. Kosmetyka w tym przypadku jest efektem ubocznym. Zabiegi te powodują przede wszystkim poprawę samopoczucia czyli zdrowie i piękno. 

Wszelkie napięcia, grymasy, deformacje, obrzęki pod oczami na szyi czy zmarszczki, można się ich pozbyć bez stosowania drogich kremów czy kosmetyków, wystarczy dobrze zastosowana metoda manualnej terapii.

Każdy zabieg kończy się Kinesiotapingiem Bio-estetycznym czyli plastrowaniem dynamicznym, czyli plastrami stosowanymi w fizjoterapii, które pogłębiają zastosowaną terapię oraz odnowę skóry.  

gdzie mieści się gabinet Orient Touch i w jakich godzinach jest czynny?

AW: Gabinet mieści się w Mielcu przy ul Zygmuntowskiej 2d/2 w  budynku, w którym mieści się Gabinet Rehabilitacji Leczniczej „Medyk” pod nr telefonu 664-901-822, email: [email protected]  w godzinach 10 do 19 po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu. Zabieg trwa od półtora do dwóch godzin.

Skąd się wziął pomysł na taką działalność?

-AW: „Orient Touch” – czyli orientalny dotyk, to mój indywidualny pomysł na nazwę działalności w której stosuję techniki terapii manualnej plastyki twarzy i ciała. Nie jest to żadna tzw. sieciowa działalność. 

Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Chcąc poprawić swój wizerunek i samopoczucie zaczęłam się interesować modelingiem i terapią twarzy oraz ciała w intrenecie. Żałuję, że tak późno poznałam tą terapię, która pomogła mi poprawić swój wygląd twarzy bez stosowania podkładów, pudrów i kremów. Aby móc wykonywać tą terapię przeszłam szereg długich i licznych kursów z zakresu terapii jak również budowy antynomicznej twarzy i ciała i nadal się szkolę. Widząc twarz klientki widzę jej tkankę mięśniową twarzy i ciała, które wymagają stymulacji i poprawy funkcjonowania poprzez różne techniki masażu i terapii. 

Czego używasz do masażu, terapii? 

– AW: Pracuję na olejkach naturalnych sprowadzanych z USA jest on w 100% naturalny bez żadnych dodatków czy ulepszaczy. Używam także kremu, który sama wykonuję z naturalnych składników nie powodującego alergii i jest on wykorzystywany tylko podczas terapii. Stwarzam specjalną przyjemną atmosferę, wyciszenia z delikatną nutą muzyki i zapachem olejków do aromaterapii. Masaż wykonywany jest w specjalnych rękawiczkach zgodnie z wszelkimi normami higieny i bezpieczeństwa. 

Dla kogo i dlaczego ta forma terapii jest przez Ciebie polecana?

-AW: Oferta moja kierowana jest przede wszystkim do kobiet ale również dla mężczyzn.

Należy korzystać z każdej formy masażu aby rozluźnić organizm i narządy naszego ciała. Nasze deformacje twarzy wynikają często z tzw. smartfonowego trzymania głowy, czyli pochylenie do przodu, siedzący tryb pracy, przyczyniają się do tego że obciążana jest przednia powięź twarzy.

Mój masaż to praca na głębokich tkankach dochodząc do powięzi mięśni. Oprócz facemodelingu znajdują się też masaże brzucha, ramion, karku, rąk, ramion, uszu, nosa i innych części całego ciała. Moja terapia kierowana jest także do kobiet korzystających z medycyny estetycznej. Korzystając z terapii i masaży jakie proponuję, pomagają w udrożnieniu i  rozluźnieniu napięcia w miejscach powstałych blizn, pomogą w lepszym samopoczuciu i poprawie krążenia. Masaż wewnątrz ust i zewnętrz twarzy jest mało praktykowany ale powoduje niesamowite efekty poprawy naszego wizerunku i samopoczucia. Systematyczne korzystanie z takich metod terapii spowoduje lepszą jakość życia i codziennego nastawienia do otaczającego nas świata. 

Jeżeli ktoś nie może zdecydować się z jakiego masażu lub terapii skorzystać, to polecam autorski masaż swojej twarzy. Jest to godzinna terapia podczas której wykorzystuję różne techniki, co pomoże takiej osobie wprowadzić się do tego mojego świata masażu i terapii i zdecydować się na odpowiedni dla siebie masaż czy terapię. 

Polecam i serdecznie zapraszam.

Nasz nastrój afirmuje się w wyrazie twarzy – w tym sensie twarz jest lustrem duszy”   

Z Agnieszką Wydro właścicielką „Orient Touch” rozmawiał Barnaba Świerszcz

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa