Informacje Materiały video Sport

Pierwsze zwycięstwo naszych siatkarek w nowym roku [VIDEO]

Wczoraj w kaszubskiej Stężycy nasza ITA Tools Stal Mielec pokonała miejscowe siatkarki.

Wiceliderki 1. Ligi Kobiet grając pierwszy raz po przerwie świąteczno – noworocznej nie utraciły ani jednego seta w meczu.

Liderem tabeli jest drużyna z Tarnowa, która w tej rundzie także pokonała 3:0 siatkarki z Częstochowy.

Mecz mielczanki rozegrały z dużym zaangażowaniem i praktycznie 3 sety dominowały na parkiecie. W pierwszej części meczu podopieczne trenera Michała Betleja doprowadziły nawet do zwycięstwa ze zdecydowaną przewagą dwunastu punktów.

W kolejnych setach przez dłuższy czas różnica w wyniku pomiędzy zespołami wynosiła jeden punkt, ale faworytki tego spotkania w końcówkach odskakiwały gospodyniom.

GKS „Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska Stężyca – ITA TOOLS STAL Mielec 0:3 (13:25, 23:25, 20:25)