W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Pierwszy Jarmark Wielkanocny w Mielcu okazał się być doskonałym pomysłem [FOTO]

W Niedzielę Palmową (2.04.2023) na Placu Armii Krajowej odbył się po raz pierwszy w naszym mieście Mielecki Jarmark Wielkanocny.

Na Jarmarku Wielkanocnym było 35 wystawców oferujących towar z naszego regionu i nie tylko. Produktami oferowanymi przez kupców były przede wszystkim artykuły świąteczne: stroiki, koszyki, świeczki, pisanki, plecionki oraz wyroby z ekologicznego drewna. Można też było znaleźć takie produkty, jak: wędliny, sery, miody, chleby, przetwory, oleje i wiele innych.

Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał Prezydent Miasta Jacek Wiśniewski o godz. 11:00, zapraszając wszystkich mielczan do oglądania stoisk i korzystając z okazji złożył wszystkim zgromadzonym życzenia na zbliżające się Święta Wielkanocne.

Mimo kapryśnej pogody nie zabrakło odwiedzających, którzy chętnie zaopatrywali się w świąteczne wyroby.

Dla wielu osób był to świetny sposób na spędzenie wolnego, niedzielnego popołudnia.

Organizatorami Jarmarku byli Fundacja “Popieram Życie Miodem Słodzone”, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski oraz Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa