Informacje Sport

Pierwszy mecz dla Opola. UNI Opole – SPS STAL Mielec 3 : 0 [AUDIO]

Mielczanki nie dały rady pokonać UNI Opole w pierwszym meczu finałowym play- off I ligi kobiet. Stal przegrała spotkanie 0 : 3 przy czym w każdym secie nie dobiła do 20 punktów. Pogubiły się szczególnie w 2 secie, w którym gospodarze wyprowadzili 7 punktową przewagę.

Przy wyniku 24 : 19 dla gospodarzy kontuzji doznała Klaudia Felak, która nieszczęśliwie upadła. Początek trzeciego seta zapowiadał się dobrze. Mielczanki grały lepiej i skuteczniej, a Opolanki popełniały błędy. Jednak siatkarki UNI Opole po reprymendzie od trenera Efstathopoulosa pokazały swoje najlepsze atrybuty, mianowicie mocny blok i zagrywka.

Tym samym doprowadziły do wygrania spotkania. Okazja do rewanżu już dzisiaj o godzinie 16 w Opolu.