W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Pierwszy Mielecki Bieg Przedszkolaków [FOTO]

Po raz pierwszy na Stadionie Miejskim najmłodsi mielczanie wzięli udział w Biegu Przedszkolaka. Organizatorem imprezy było Przedszkole Miejskie nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka.

Zawody zgromadziły zarówno na bieżni, jak i na trybunach setki dzieci. Jedni startowali, a inni kibicowali swoim koleżankom i kolegom, którzy z wielką ambicją i determinacją walczyli o jak najlepsze miejsca. Drużyny reprezentujące poszczególne przedszkola rywalizowały w kilku kategoriach wiekowych. Wszyscy mali biegacze niezależnie od zajętego miejsca otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale, były też nagrody rzeczowe dla poszczególnych przedszkoli.

Wśród wręczających nagrody była Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś, która wraz z organizatorami, sponsorami i gośćmi imprezy wzięła udział w Biegu
VIP-a. Rozgrzewkę i pokaz aerobiku przygotowali instruktorzy z Klubu Fitness Calypso. W przerwie między biegami były występy cheerleaderek  z SP – 1 i pokazy gimnastyki artystycznej w wykonaniu uczennic SP 7.

Imprezie towarzyszyła piękna, typowo wakacyjna aura, wszyscy świetnie się bawili, a organizatorzy mają nadzieję, że ta impreza na trwałe zagości w miejskim kalendarzu imprez sportowo-rekreacyjnych dla najmłodszych mielczan.

Edward Tabor

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarcie sezonu z jednym punktem. FKS Stal Mielec – Widzew Łódź 1 : 1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Podsumowanie Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa