W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pijana kobieta samochodem uderzyła w latarnię

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 35-letnia kobieta, która jadąc ulicą Kilińskiego w kierunku Złotnik, straciła panowanie nad kierownicą, wjechała na chodnik i uderzyła w latanię.

Kobieta była nietrzeźwa. Została ujęta przez świadków zdarzenia i przekazana w ręce policjantów.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Kilińskiego. Z ustaleń poczynionych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca osobową toyotą, jadąc ulicą Kilińskiego w kierunku Złotnik, straciła panowanie nad kierownicą, wjechała na chodnik i uderzyła w latanię. Z relacji świadków wynikało, że kobieta opuściła pojazd o własnych siłach i oddaliła się pieszo w kierunku ulicy Bajana. Tam została ujęta przez przechodniów. Osoby te o zdarzeniu powiadomiły służby ratunkowe, które niezwłocznie pojawiły się na miejscu zdarzenia.

Kobieta, która była kierowcą toyoty, w wyniku zderzenia doznała obrażeń i została zabrana przez załogę karetki pogotowia do mieleckiego szpitala. Tam czekali już policjanci, którzy ustalili tożsamość kobiety. To 35-letnia mieszkanka Mielca. Od kobiety wyczuwalny był alkohol. Kobieta nie poddała się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

35-latka po zaopatrzeniu medycznym została zatrzymana w policyjnych aresztach. Sanitariusze od zatrzymanej pobrali krew, która zostanie przesłana do laboratorium. Kolejnego dnia po zatrzymaniu podejrzana została przesłuchana. Przedstawiono jej zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sprawca przemocy w rodzinie trafił do aresztu

Wiadomości Mielec

Dzisiaj w Mielcu policja zanotowała zwiększoną aktywność oszustów

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa