W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijani przewozili ciągnikiem deski

Policjanci interweniowali wobec 46-letniego mężczyzny, który mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie, razem z nietrzeźwym 29-letnim mieszkańcem gminy Raniżów, przewoził ciągnikiem deski. Wóz, na którym transportowali ładunek, wywrócił się do przydrożnego rowu. Dodatkowo okazało się, że 46-latek, nie posiada uprawnień do kierowania.

Policjanci interweniowali w piątek w związku ze zgłoszeniem, że drogą relacji Korczowiska – Zielonka ma poruszać się ciągnik rolniczy z wozem załadowanym deskami, którego kierowca może być nietrzeźwy.
Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce, zauważyli stojący na poboczu ciągnik, a w przydrożnym rowie wóz załadowany częściowo deskami. Przy pojeździe dwóch mężczyzn ładowało znajdujące się obok wozu deski.

Policjanci wylegitymowali obydwu mężczyzn. Oświadczyli, że ciągnikiem kierował 46-latek, który poinformował, że wjechał do przydrożnego rowu, aby uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a ciągnik miał jedynie połowę tablicy rejestracyjnej. Obydwaj mężczyźni zostali doprowadzeni do kolbuszowskiej jednostki, gdzie zostali przebadani na stan trzeźwości. Badanie 46-latka wykazało 2,74 promila alkoholu w jego organizmie, a u jego 29-letniego kolegi ponad promil.

W sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa