W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie... WYRÓŻNIONE (dodatkowa)

Pijany 18-latek wjechał w ogrodzenie

Za jazdę w stanie nietrzeźwości, odpowie 18-letni mieszkaniec gminy Przecław. Młody mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, wjechał w ogrodzenie posesji w Białym Borze, uszkodził je i uciekł. Nastolatka całą noc poszukiwali policjanci. Nad ranem zatrzymali go i przesłuchali. W sprawie trwają dalsze czynności.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy. Jak ustalili policjanci, 18-latek spożywał alkohol wraz z kolegami, a następnie wsiadł do samochodu wraz z jednym z nich. Jadąc nietrzeźwy, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji w miejscowości Biały Bór. Młody mężczyzna kierujący peugeotem, uciekł z miejsca zdarzenia w obawie przed konsekwencjami. Jego trzeźwy rówieśnik, który był pasażerem pojazdu, widząc na miejscu służby, wrócił na miejsce.

Policjanci w obawie o stan zdrowia kierującego peugeotem, do rana szukali młodego mężczyzny. Do poszukiwań w terenie leśnym, gdzie prawdopodobnie udał się 18-latek, został wykorzystany pies tropiący. Około godziny 6 rano, funkcjonariusze zatrzymali nastolatka w domu. Młody mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał, że to on kierował peugeotem, a zanim wsiadł za kierownicę, spożywał alkohol z kolegami.

Tuż po zatrzymaniu, funkcjonariusze poddali badaniu na zawartość alkoholu 18-letniego kierującego, z wynikiem blisko promil alkoholu. Młody człowiek został już przesłuchany. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał seatem w mostek

Wiadomości Mielec

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa