W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany 21-letni kierowca opla doprowadził do zderzenia samochodów

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Rzędzianowicach. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Sprawca kolizji okazał się być nietrzeźwy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Nietrzeźwy kierujący już usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Tylko w ubiegłym tygodniu policjanci ujawnili 10 nietrzeźwych kierujących.

W sobotę około godziny 21.50, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy kierujący oplem vectrą jadąc od Rzędzianowic w kierunku Woli Mieleckiej wpadł w poślizg i bokiem swojego pojazdu uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Audi. W zdarzeniu ranny został kierujący audi, który po badaniach opuścił szpital.

Obaj kierujący zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca zdarzenia, 21-letni kierujący oplem miał ponad promil alkoholu we krwi. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Następnego dnia policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Młody kierowca przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Grozi mu utrata prawa jazdy.

Tylko w ostatnim tygodniu mieleccy policjanci ujawnili 10 nietrzeźwych kierujących, w tym aż 7 kierowców to zatrzymani podczas jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających. Pamiętajmy! Nietrzeźwy kierujący stwarza śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli widzisz osobę pod wpływem alkoholu, która chce wsiąść za kierownicę, reaguj!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Wystartowały obrady III sesji Rady Powiatu Mieleckiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa