W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany 71-latek z gminy Niwiska leżał na jezdni

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 71-latek, który w nocy leżał na jezdni na trasie Przedbórz – Leszcze. Mężczyznę zauważył jadący tą trasą kierowca, który zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy. Dzięki jego reakcji, nieszczęścia uniknął zarówno 71-latek, a także inni kierowcy poruszający się tą drogą.

Wczoraj przed północą do dyżurnego jednostki policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że na drodze relacji Przedbórz – Leszcze leży osoba, która się nie rusza. Powiadomił również, że zatrzymał się, aby udzielić leżącemu pomocy, który nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa i gdzie się znajduje. Z uwagi na nieoświetlone miejsce, niską temperaturę oraz zagrożenie, jakie mężczyzna stwarzał dla innych pojazdów, powiadomił Policję.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, wylegitymowali leżącego mężczyznę. 71-letni mieszkaniec gminy Niwiska z trudem utrzymywał się na nogach. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci przekazali go pod opiekę rodzinie.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa