W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany autem dachował w Rudej

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek rano w miejscowości Ruda, w gminie Radomyśl Wielki.

Kierujący osobową hondą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, a następnie dachował. 23-latek przewoził trzech pasażerów, nie posiadając uprawnień do kierowania i mając blisko promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, po godz. 6, w miejscowości Ruda. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Honda Civic, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował w przydrożnym rowie. W pojeździe znajdowały się 4 osoby.

Żaden z uczestników zdarzenia początkowo nie przyznawał się do kierowania samochodem, a ponadto podczas interwencji zmieniali wersję zdarzeń. Wyczuwalny był od wszystkich alkohol, w związku z czym zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmach, wszyscy byli nietrzeźwi. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Uczestnicy zostali zatrzymani i przewiezieni do mieleckiej jednostki policji. Samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Po wytrzeźwieniu uczestników, 23-letni mężczyzna, przyznał się do kierowania samochodem i spowodowanie zdarzenia. Podczas kierowania pojazdem miał blisko promil alkoholu w swoim organizmie. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie bez wymaganych uprawnień.

Fot: OSP Radomyśl Wielki

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa