W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pijany chciał wręczyć policjantom łapówkę

 Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który awanturował się w salonie kosmetycznym w jednym z pasaży handlowych w centrum miasta.
 
Na widok policjantów stał się jeszcze bardziej agresywny. Wyzywał funkcjonariuszy słowami wulgarnymi i nie stosował się do poleceń.

Kiedy funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do radiowozu i poinformowali o zatrzymaniu, agresor uspokoił się i zaproponował im gotówkę w kwocie po 500 złotych w zamian za odstąpienie od dalszych czynności. W drodze do jednostki mężczyzna namawiał policjantów, aby podwieźli go do miejsca jego zamieszkania, gdzie da im pieniądze.

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę w policyjnych aresztach. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut znieważenia i czynnej napaści na policjantów oraz usiłowanie wręczenia łapówki w zamian za odstąpienia od czynności służbowych.

Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzutów tłumacząc się niepamięcią związaną ze spożyciem nadmiernej ilości alkoholu. Mielecka prokuratura zastosowała wobec 23-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat.

KPP Urszula Chmura

 

DCIM105GOPRO

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa