W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany doprowadził do wypadku z udziałem dzieci

Policjanci z mieleckiej drogówki interweniowali w centrum Mielca, w związku z zdarzeniem drogowym. Jeden z kierujących był pod działaniem alkoholu.

Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie wypadku i prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu odpowie teraz przed sądem.

W poniedziałek, policjanci z wydziału ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w centrum Mielca. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym fiatem najechał na tył volkswagena oczekującego na możliwość kontynuowania jazdy. W volkswagenie znajdowało się dwoje dzieci w wieku 6 i 9 lat oraz ich rodzice. Dzieci z obrażeniami, zostały przetransportowane do szpitala. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że 68-letni kierujący fiatem był pod działaniem alkoholu. Miał 0.3 promila alkoholu w swoim organizmie.

Policjanci zatrzymali 68-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami i sporządzili dokumentację. Mężczyzna musi teraz liczyć się z dotkliwymi konsekwencjami za spowodowanie wypadku oraz prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu.

Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący pojazdami stwarzają zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do wszystkich – widząc osobę, która wcześniej piła alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, żeby reagować i w razie potrzeby natychmiast informować Policję dzwoniąc pod nr 112.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa