W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Policjanci zatrzymali 55-latka, który po alkoholu, zdecydował się kierować skodą. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile.

Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo jakiego się dopuścił. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego posiada również zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W niedzielę, 16 czerwca br., przed godz. 20, w miejscowości Tuszyma, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Skoda. Podczas rozmowy, policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że 55-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego jest pijany. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w swoim organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna nie tylko jest nietrzeźwy, ale także posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.    

Za jazdę w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, 55-latek będzie odpowiadał przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa