W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany leżał w wodzie, w przydrożnym rowie

Mieszkaniec Kolbuszowej zauważył leżącego w wodzie mężczyznę i zadzwonił na numer alarmowy. Policjanci wspólnie ze zgłaszającym wyciągnęli go z przydrożnego rowu i udzielili pierwszej pomocy. Dzięki odpowiedniej reakcji, wyziębnięty 62-latek w porę trafił do szpitala.

Wczoraj około godz. 19, mieszkaniec Kolbuszowej, w trakcie spaceru zauważył leżącego w wodzie, w przydrożnym rowie, mężczyznę. Przechodzień zadzwonił po pomoc. Na miejsce przyjechali kolbuszowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego.

Funkcjonariusze z pomocą zgłaszającego, wyciągnęli mężczyznę z rowu i udzielili mu pierwszej pomocy. Był przytomny, jednak nie był w stanie wypowiedzieć żadnego słowa i czuć było od niego alkohol. Policjanci ustalili, że to 62-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Wychłodzony mężczyzna trafił do szpitala.

Dzięki reakcji i zgłoszeniu mieszkańca Kolbuszowej, 62-latek w porę otrzymał pomoc.  

Pamiętajmy, że na wychłodzenie organizmu szczególnie są narażone osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu. Nie obawiajmy się reagować w takich sytuacjach. Wybierzmy numer alarmowy i poinformujmy służby. Nasze działanie może uratować ludzkie życie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa