W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pijany wielokrotnie znieważał policjantów

Za kradzież artykułów spożywczych odpowie 61-letni mieszkaniec gminy Niwiska, wobec którego interweniowali wczoraj policjanci. Mężczyznę zatrzymała pracownica sklepu, która widziała, jak wychodzi z kradzionym towarem za linię kas. Nietrzeźwy 61-latek trafił do Izby Wytrzeźwień. Dodatkowo mężczyzna odpowie za znieważenie funkcjonariuszy.

W związku ze zgłoszeniem kradzieży, policjanci interweniowali wczoraj wieczorem w jednym ze sklepów przy ul. Ruczki w Kolbuszowej. Zgłaszająca interwencję pracownica sklepu poinformowała, że chwilę wcześniej zauważyła mężczyznę przechodzącego przez linię kas z niezapłaconym towarem. Kiedy mężczyzna zaczął pakować produkty do swojej torby, kobieta zwróciła mu uwagę, wtedy wyszedł ze sklepu zostawiając towar. Pracownica wezwała Policję.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, kobieta wskazała im sprawcę kradzieży, znajdującego się niedaleko budynku sklepu. Policjanci podjęli wobec niego interwencję. Mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie w stosunku do funkcjonariuszy, odmawiał podania swoich danych osobowych. Policjanci ustalili jego dane. 61-letni mieszkaniec gminy Niwiska został przebadany na stan trzeźwości, które wykazało 1,26 promila alkoholu w jego organizmie. W trakcie czynności, wielokrotnie znieważał policjantów. Mężczyzna został doprowadzony do Izby Wytrzeźwień.
 
Teraz czeka go odpowiedzialność za kradzież i za znieważenie funkcjonariuszy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Władysław 29 grudnia 2021 (środa) at 11:50

Policja musiała jechać aż do Skopania tak jak w okolicy Mielca nie ma dzieci którym można było by dać prezenty tylko w Skopaniu . Strata paliwa i sprzętu .Troszkę rozwagi .

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa