W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany wiózł w bmw 3 nastolatki oraz poszukiwanego kolegę

Policjanci zatrzymali 43-letniego kierowcę bmw, który mając blisko 3 promile alkoholu, spowodował kolizję. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy i wiózł 3 nastolatki oraz 41-letniego kolegę, poszukiwanego do odbycia kary. Po wytrzeźwieniu kierowca usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa. 41-letni pasażer bmw zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj około godz. 19.30, dyżurny mieleckiej Policji został powiadomiony o kolizji, do której doszło na rondzie przy ulicy Kilińskiego. Kierowca bmw, po zderzeniu z osobowym oplem, uciekł z miejsca stłuczki. Policjanci niezwłocznie zaczęli poszukiwania wskazanego pojazdu i już po chwili, kilka ulic dalej na jednej z posesji, znaleźli uszkodzone bmw. Na miejscu policjanci zastali 41-letniego mężczyznę, a także 3 nastolatki w wieku 15-16 lat. Wszyscy w rozmowie z policjantami zaprzeczali, że jechali tym samochodem.

Po chwili na miejscu interwencji pojawił się jeszcze jeden mężczyzna. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 43-letni mieszkaniec posesji, na której zaparkowany był samochód. Mężczyzna został poddany badaniu na alkomacie. Urządzenie wskazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna początkowo zaprzeczał, że kierował autem. Jednak rysopis podany przez kierującego oplem potwierdzał, że to właśnie 43-letni mężczyzna był kierowcą bmw.

Wszystkie osoby biorące udział w interwencji zostały doprowadzone do jednostki policji, gdzie funkcjonariusze poczynili kolejne ustalenia. Przesłuchania uczestników zdarzenia pozwoliły potwierdzić, że kierowcą bmw, w chwili gdy doszło do kolizji, był pijany 43-latek, a pasażerami były 3 nastolatki oraz 41-letni kolega kierowcy. Ponadto policjanci ustalili, że 41-letni pasażer bmw poszukiwany jest w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za wcześniej popełnione przestępstwa.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Kierowcy po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione zarzuty, o których treści zadecyduje zebrany materiał dowodowy. 41-letni mężczyzna oczekuje na konwój do zakładu karnego. Natomiast nastolatki, które były pasażerkami bmw, z jednostki Policji odebrali rodzice. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa