W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany wjechał volkswagenem w drzewo

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 52-letni mężczyzna, który chcąc ominąć koparkę stojącą na ulicy Konfederackiej w Mielcu, wjechał w drzewo. Nietrzeźwy kierowca został ujęty przez pracujących w pobliżu świadków. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili trzeźwość kierowcy. Urządzenie wskazało blisko 3 promile w jego organizmie.

Wczoraj policjanci interweniowali na ulicy Konfederackiej w Mielcu, gdzie według relacji zgłaszającego, nietrzeźwy kierowca wjechał w drzewo. Świadkowie, którzy obserwowali kierującego volkswagenem, widzieli jak mężczyzna próbując wyprzedzić koparkę, nie zmieścił się i uderzył w drzewo. Wycofał i próbował jeszcze raz przejechać. Jazdę nietrzeźwemu kierowcy przerwali świadkowie, którzy wezwali na miejsce policjantów.

Kierującym volkswagenem okazał się 52-letni mieszkaniec Mielca. Przyznał policjantom, że kierował samochodem po wcześniejszym wypiciu alkoholu. Urządzenie do badania trzeźwości wskazało blisko 3 promile w organizmie kierującego. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie posiadał aktualnych badań technicznych. Samochód został odholowany, a mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi mu również utrata prawa jazdy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa