W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany wjechał w ogrodzenie

Policjanci mieleckiego wydziału ruchu drogowego interweniowali w Tuszymie, gdzie nietrzeźwy kierujący wypadł z drogi i taranując ogrodzenie, wjechał na posesję. 41-letni mieszkaniec gminy Przecław miał w organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Po wytrzeźwieniu w areszcie, odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień.

W czwartek wieczorem, mielecki patrol wydziału ruchu drogowego został zadysponowany do miejscowości Tuszyma, gdzie według zgłoszenia kierujący oplem wjechał na posesję, niszcząc ogrodzenie. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem, tuż po zdarzeniu oddalił się. W rozmowie ze świadkami funkcjonariusze ustalili, kto w chwili zdarzenia kierował oplem. Policjanci zastali mężczyznę w domu. To 41-letni mieszkaniec gminy Przecław.

Urządzenie do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu. Kierujący oplem został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa