W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany wjechał w zaparkowany samochód

62-latek, kierujący fordem uderzył w zapakowane obok sklepu auto. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany, miał w organizmie blisko 2.5 promila.

Samochód którym kierował został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego stracił prawo jazdy, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po godz. 20, dyżurny z Kolbuszowej odebrał zgłoszenie o zdarzeniu, do jakiego doszło w Widełce. Na miejscu policjanci zastali dwóch mężczyzn – kierującego fordem mondeo i  kierowcę forda fokusa. Jak ustalono, kierujący fokusem, 62-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, wjeżdżając na sklepowy parking, uderzył swoim samochodem w zaparkowane tam mondeo. Właściciel tego pojazdu w tym czasie robił zakupy. Mężczyzna widząc zaistniałą sytuację wybiegł ze sklepu i mając podejrzenie, że kierowca fokusa może być nietrzeźwy powiadomił policjantów. Do czasu przyjazdu funkcjonariuszy nie pozwolił mężczyźnie odjechać z miejsca.    

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego fordem fokusem. Badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie, a samochód, którym kierował trafił na strzeżony parking.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz utrata prawa jazdy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa