W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Pijany włamał się do niezamieszkanego domu

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do niezamieszkanego domu w Widełce. Mężczyzna wyłamał drzwi i wszedł do środka, zabierając różne drobne przedmioty.

Świadek zdarzenia, natychmiast powiadomił Policję. Dzięki uzyskanym informacjom, 42-letni sprawca szybko został zatrzymany. W sobotę po południu, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony, że do jednego z niezamieszkanych domów na terenie Widełki, prawdopodobnie ktoś się włamał.

O zdarzeniu tym powiadomił mężczyzna, który widział to zdarzenie. Z przekazanych informacji wynikało, że nieznany mężczyzna wszedł do domu, a po chwili wyszedł niosąc ze sobą reklamówkę z jakimiś przedmiotami. Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że drzwi do wskazanego domu są wyrwane. Funkcjonariusze ustalili również szczegóły dotyczące wyglądu mężczyzny.

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i uzyskanym informacjom, już kilka minut później policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy. 42-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego posiadał ze sobą reklamówkę, w której znajdowały się przedmioty pochodzące prawdopodobnie z okradzionego domu.

Mężczyzna był pijany i nie potrafił wyjaśnić policjantom skąd ma te rzeczy. 42-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa