W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdu zatrzymany przez patrol

Zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz jazdy w stanie nietrzeźwości usłyszał 53-letni mieszkaniec gminy Przecław. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego w Dobryninie. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna po raz kolejny odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa.

W ubiegły wtorek w Dobryninie, patrol ruchu drogowego wydał sygnał do zatrzymania kierującemu audi. Według zgłoszenia, mógł być nietrzeźwy. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, policjanci podjęli za nim pościg. Po przejechaniu około kilometra, funkcjonariusze zatrzymali pojazd. Mężczyzna siedzący za kierownicą audi stawiał opór.

53-letni mieszkaniec gminy Przecław został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd pijanego kierowcy.

Po wytrzeźwieniu, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 53-letni mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw. Za jazdę w stanie nietrzeźwości karany był już kilkakrotnie.

Na pochwałę zasługuje zgłaszający, który zaalarmował służby o nietrzeźwym kierowcy.

Pamiętajmy, że osoba, która wsiada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, stanowi zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa