Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Pijany złomiarz włamywacz ujęty

Policjanci przedstawili zarzut włamania 48-letniemu mężczyźnie, który odgiął blachę wiaty magazynowej, aby dostać się do środka. Chciał ukraść przedmioty, które później mógłby sprzedać na złom. W ten sposób mężczyzna próbował zdobyć pieniądze na alkohol. Sprawca włamania został ujęty przez właściciela magazynu i oddany w ręce Policji.

 


Jak ustalili policjanci, 48-letni mężczyzna na miejsce włamania przyjechał rowerem. Chcąc wejść do wiaty magazynowej odgiął cześć blachy. Penetrując pomieszczenie wybrał i przygotował do kradzieży przewody elektryczne, aluminiową poziomicę oraz grzejnik. Wtedy do warsztatu wkroczył właściciel wraz z kolegą. Został powiadomiony przez agencję ochrony o włączonym na terenie wiaty alarmie. Chwilę po tym, na miejscu pojawili się policjanci, którzy zatrzymali włamywacza.

Mężczyzna jest mieszkańcem Mielca. Znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Aby można było podejrzanemu przedstawić zarzut musiał wytrzeźwieć w policyjnych aresztach.

Funkcjonariusze przesłuchali 48-letniego podejrzanego. Mężczyzna przyznał, że włamał się do warsztatu ponieważ chciał zdobyć surowce wtórne, który mógłby sprzedać na złom i w ten sposób zdobyć pieniądze na alkohol. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 

images

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja