W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Piknik – Grunt to Rodzinka [FOTO]

Tegoroczny rodzinny piknik „Grunt to Rodzinka” odbył się 8 sierpnia na terenach między Samorządowym Centrum Kultury oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Mielcu. Hasłem przewodnim imprezy było „Atrakcje na wakacje”. Wśród osób obecnych na wydarzeniu była Zastępca Prezydenta Mielca Adriana Miłoś.

Zabawa niezmiennie cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Mielca. Poza licznymi atrakcjami dla dzieci, nieco starsi mielczanie także mogli znaleźć coś dla siebie.

Swoje stoisko posiadała Fundacja „SOS Życie”, gdzie pod okiem specjalistów można było uzyskać informacje na temat profilaktyki czerniaka, a także zbadać znamiona na ciele. Wszystko w ramach projektu pn.” WyRaS – Wykryj Raka Skóry”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.1 Programy profilaktyczne.

Osoby, które dotąd nie zaszczepiły się przeciw koronawirusowi, miały taką możliwość podczas pikniku. Punkt szczepień prowadzony przez Grupę Lux Med we współpracy z OSP Rzochów oferował w tym dniu jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson.

Stałym punktem imprezy była rywalizacja mieleckich rodzin o tytuł „Super Rodzinki. Do rywalizacji stanęły cztery rodziny. Po wyrównanej walce, najlepsza okazała się rodzina Tyksińskich, której bardzo serdecznie gratulujemy honorowego tytułu!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa