W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Piłkarska drużyna służb mundurowych z Mielca na turnieju w Hiszpanii

W dniach od 5 do 12 maja 2016 roku piłkarska drużyna, która wystąpiła w imieniu Regionu IPA Mielec wzięła udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej służb mundurowych „Mallorca Football Tournaments 2016” w Santa Ponsa w Hiszpanii. Była to jedyna drużyna męska, która reprezentowała Polskę.

Mieleccy reprezentanci samolotem polecieli z lotniska w Krakowie – Balicach do hiszpańskiej miejscowości Santa Ponsa na Majorce. To właśnie tam odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej. Wzięło w nim udział 121 drużyn z całego świata.  Region IPA Mielec reprezentowało 11 członków. Wystąpili  w kategorii 35+, w której grało 38 drużyn. Rozegrali 7 meczy i ostatecznie zajęli 17 miejsce.

Bilans meczy:

IPA Mielec Policia Local Calvia (Hiszpania): 0 – 2
IPA Mielec Fire Czech Republik (Czechy): 0 – 0
IPA Mielec Gendarmerie National(Francja): 1 – 1;  bramka (Mroczek)
IPA Mielec PZ Heist(Belgia): 3 – 1; (Mielczarek 2, Kusek)
IPA Mielec Police Sportiva Trento(Włochy): 6 – 1; (Mroczek 4, Krzak,   Zieliński)
IPA Mielec RSKP Stajerska(Słowenia): 0 – 1
IPA Mielec Construcciones Rodriguez Pardo Luciano(Hiszpania): 2 – 0; (Mroczek, Czapiga)

 

W przerwach między kolejnymi rozgrywkami mielecka drużyna zwiedzała Barcelonę, gdzie mieli możliwość oglądać i  przebywać na  stadionie piłkarskim – Camp Nou.

Piłkarska drużyna IPA Region Mielec dumnie reprezentowała barwy narodowe, województwo podkarpackie, jak również powiat mielecki i miasto Mielec.

Prezydium Mieleckiego Regionu IPA pragnie serdecznie podziękować osobom, firmom i instytucjom, bez których wyjazd na turniej byłby nie możliwy, a w szczególności Urzędowi Marszałkowskiemu w Rzeszowie, Starostwu Powiatowemu w Mielcu oraz Urzędowi Miejskiemu w Mielcu.

Urząd Miejski w Mielcu

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa