W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piłkarskie Nadzieje drugie w Polsce!

Wicemistrzem Polski w turnieju „Minimistrzostwa Deichmanna” zostali zawodnicy rocznika 2006 Piłkarskie Nadzieje AP Mielec.

W zmaganiach trwających od kwietnia podopieczni trenera Pawła Mrozika rozegrali dwadzieścia gier, a pogromce znaleźli dopiero w ostatnim finałowym „Wielkiego finału finałów” który 15 czerwca rozgrywany był w Nowym Sączu na obiektach tamtejszej Sandecji.
Mielczanie na co dzień uczniowie MSMS Piłkarskie Nadzieje oprócz medali i okazałego pucharu przywieźli trzy nagrody indywidualne: MVP mistrzostw został Jakub Wójcik, który wygrał też turniej żonglerki, a trzeci okazał się jego kolega klubowy Filip Tereszkiewicz.
„Wielkie brawa dla chłopaków za serce włożone w dzisiejszy turniej.

W siedem godzin rozegraliśmy dziś sześć gier w ponad 35 stopniowym upale. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele. Ale to tylko zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Na pewno to jak zaprezentowaliśmy się dziś i wcześniej w eliminacjach to też duża promocja dla Mielca jak i całego Podkarpacia.

Za niespełna dwa tygodnie kolejny duży sprawdzian przed nami czyli turniej w Estonii. Tam też powalczymy o jak najlepsze miejsce.” – komentuje trener Paweł Mrozik.
Zwycięzcy tegorocznych zmagań w nagrodę wyjadą do Dortmundu na mecz Borussii w Bundeslidze.

Wyniki turnieju finalowego:
6:0 z Nowym Sączem
4:1 z Sanokiem
2:0 z Krakowem
5:2 z Warszawą
4:1 z Lesznem
1:5 z Chrzanowem

skład: Dziekan, Wójcik, Sroczyński, Maj, Tomczyk, Tereszkiewicz, Walczyk, Staroń, Solarski, Baran oraz trener Paweł Mrozik

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Igrzyska Młodzieży Szkolnej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Handball Stal Mielec zwycięstwem zakończył sezon. Pogoń Szczecin – Handball Stal Mielec 26:28

Wiadomości Mielec

Remisem kończymy sezon przy Solskiego. FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa