W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Piłkarskie Nadzieje mistrzem województwa Podkarpackiego

Drużyna Piłkarskich Nadziei rocznik 2008 – uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego STAL MIELEC, wywalczyła tytuł futsalowego mistrza województwa podkarpackiego.

W rozgrywanych w podrzeszowskim Zarzeczu, turnieju finałowym podopieczni trenera Sekuły okazali się bezkonkurencyjni w gronie ośmiu najlepszych w regionie drużyn w halowej odmianie piłki nożnej. W stojących na wysokim poziomie zawodach mielczanie okazali się najlepsi wygrywając kolejno zmagania w grupie, półfinale i meczu o złoto, w którym po niezwykle emocjonującym spotkaniu, pokonali w rzutach karnych drużynę SMS Rzeszów.
Królem strzelców finałów został nasz zawodnik – Igor Kilian.
Moi zawodnicy pokazali dziś charakter i udowodnili prymat w halowej odmianie futbolu” – komentuje trener drużyny APPN – Radosław Sekuła
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pokazali, iż ciężka praca i realizacja założonego planu przynoszą efekty. Cieszy nas nie tylko tytuł, ale też styl w jakim chłopcy sięgnęli dziś po złoto. Jest to kolejny dowód, iż współpraca szkoły z Klubem Futsalu Stal Mielec to dobra droga dla naszych wychowanków do osiągnięcia jak najbardziej wszechstronnego rozwoju sportowego i wybrania odpowiedniej dla siebie ścieżki rozwoju.” – podsumowuje dyrektor SMS Stal Mielec – Paweł Mrozik.
skład: Schewe, J.Ziobroń, Strączek, Kilian, Kożuchowski, Jaskuła, Szady, Legiecki, E.Ziobroń oraz trener Sekuła.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa