W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

„Piłkarskie Nadzieje” pochwaliły się talentami [FOTO]

Na co dzień imponują talentami sportowymi, a dziś – pochwalili się także tymi artystycznymi. Mowa o uczniach „Piłkarskich Nadziei” i ich, trzecim już, „Przeglądzie Talentów”.

Tradycyjny przegląd umiejętności artystycznych uczniów Mieleckich Szkół Mistrzostwa Sportowego „Piłkarskie Nadzieje” odbył się w czwartek, 30 maja, w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Uczniowie pokazali, że dobrze znają się nie tylko na sporcie – ich dzisiejsze występy objęły też recytację, śpiew czy teatr. Występy podziwiało liczne grono szkolnych kolegów oraz zaproszonych gości. Wśród tych znalazł się m.in. Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

– Cieszę się, że macie liczne zainteresowania i pasje, którymi, poprzez inicjatywy takie jak „Przegląd Talentów”, chcecie dzielić się z innymi. Gratuluję wam i waszym rodzicom, którzy wspierają was w rozwijaniu wszelkich pasji – mówił starosta Stanisław Lonczak, zwracając się do uczniów podczas otwarcia imprezy. Wszystkim, którzy tego dnia mieli zaprezentować się na scenie, przekazał życzenia powodzenia oraz drobne upominki.

Organizatorzy wydarzenia także przygotowali coś specjalnego – przekazali staroście pamiątkową paterę z podziękowaniami za dotychczasową współpracę. – Mimo natłoku zajęć zawsze możemy na Pana liczyć, znajduje Pan czas, by nas odwiedzać i wspierać naszą działalność. Uświetnił Pan swoją osobą także dzisiejszą uroczystość, za co serdecznie dziękujemy – mówiła Alicja Mrozik, dyrektor szkoły.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości