Piłkarskie Nadzieje srebrne w ogólnopolskim turnieju halowym

Drugie i piąte miejsce zajęły drużyny rocznika 2006 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec, podczas organizowanego przez Akademię ogólnopolskiego turnieju halowego w Cmolasie.

Podopieczni trenera Pawła Mrozika nie byli zbyt gościnni aplikując rywalom w turnieju ponad dwadzieścia bramek. Dwa z trzech wyróżnień indywidualnych powędrowało do młodych piłkarzy spod znaku „orła”. Króla strzelców ustrzelił Olaf Solarski, a tytuł najlepszego zawodnika imprezy trenerzy zgodnie przyznali Jakubowi Wójcikowi.

Cyprian Chrabąszcz i Łukasz Baran otrzymali pamiątkowe statuetki dla najwartościowszych zawodników swoich drużyn.
Turniej wygrała ekipa z Olkusza, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Igloopolu Dębica. Dalsze miejsca zajęły ekipy z Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa i Tarnobrzega.
Jak co roku na wysokości zadania stanęli też rodzice młodych piłkarzy z APPN, którzy zadbali o najmniejszy organizacyjny szczegół.

Każdy spośród 150 zawodników wyjechał z Cmolasu z pamiątkowym medalem oraz prezentem przekazanym na turniej przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Drużyna Piłkarskich Nadziei zagrała w składzie: Eryk Mrozik, Filip Dziekan, Jakub Wójcik, Hubert Sroczyński, Filip Tereszkiewicz, Bartłomiej Walczyk, Jakub Ciaś, Łukasz Baran, Hubert Wybraniec, Jakub Maj, Olaf Solarski, Igor Sztuka, Nikodem Krawiec, Jakub Chojecki, Łukasz Wilk, Karol Wdowiarz, Cyprian Chrabączcz, Jan Staroń, Oliwier Makuch, Szymon Proczek, Wojciech Ortyl, Jakub Cichoń, Igor Siwy i Jaś Wójcik z rocznika 2010 oraz trenerzy Paweł Mrozik i Marcin Babiński