Piłkarskie Nadzieje srebrne w turnieju Tymbarka

Zawodnicy rocznika 2007 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec rocznik 2007 został wczoraj wicemistrzem województwa podkarpackiego.

Podopieczni trenerów Dariusz Szadego i Piotra Cebery w finałowych rozgrywkach „Z podwórka na stadion – O puchar Tymbarku” zagrali jako najlepsza drużyna powiatu mieleckiego. W samym turnieju nie przegrali żadnego spotkania. A w finale ulegli w rzutach karnych Akademii Młodych Orłów PZPN z Rzeszowa. Nasz zawodnik Oliwier Krakowski, co już stało się tradycją zdobył nagrodę Króla strzelców.

Poniżej wyniki gier grupowych:

APPN Mielec – SP Futory 4:0 (Posłuszny, Dąbrowski, Krakowski, Zabrzyski)
APPN Mielec – UKS Jasło 5:2 (Krakowski x2,Wołowiec, Posłuszny Gancarz)
APPN Mielec – AP Nisko 14:0 (Krakowski x3, Wołowiecx2, Posłusznyx3, Rogóż x5, Gancarz)
ćwierćfinał APPN Mielec – SP Dukla 13:0 (Krakowski x5, Posłusznyx5, Rogóż x2, Gancarz)
półfinał APPN Mielec – AP Stalowa Wola 2:0 (Wołowiec, Kakowski)
finał APPN Mielec – AMO Rzeszów 2:2 – karne 0:2 (Krakowski, Wołowiec)

Skład: Dąbrowski, Szlęk, Zabrzyski, Miłoś, Szady, Rogóż, Wołowiec, Posłuszny, Krakowski, Gancarz