W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piłkarskie Nadzieje wygrywają Turniej Deichmanna i zagrają w finale krajowym

Bardzo radosny „dzień dziecka” dla wychowanków AP Piłkarskie Nadzieje. Rocznik 2006 wygrywa po sześciu tygodniach turniej Deichmanna, a Kuba Wójcik sięga po koronę „króla strzelców” wyprzedzając klubowego kolegę Huberta Sroczyńskiego.

W decydującym spotkaniu „Orły” okazały się wyraźnie lepsze od lokalnego rywala, pokonując UKS SMS Mielec 4:0. Zwycięstwo w Dębicy zapewniło podopiecznym trenera Pawła Mrozika awans do finału krajowego, który za dwa tygodnie rozegrany zostanie w Nowym Sączu.

Mielczanie znaleźli się w gronie szesnastu najlepszych drużyn w kraju, które wygrały swoje regionalne eliminacje.W kategorii U9 o sukces do końca walczyli podopieczni trenera Gilara, którzy w końcowym rozrachunku zdobyli brązowe medale.
„Kolejny raz nasze drużyny udowadniają, iż APPN to Podkarpacka czołówka. Po sukcesie rocznika 2009 i awansie do finału krajowego turnieju Tymbarka, teraz wśród najlepszych melduję rocznik 2006. Za dwa tygodnie w Sączu powalczymy o nagrodę główną czyli o wyjazd do Dortmundu” – komentuje trener Paweł Mrozik.

skład drużyny U13: Dziekan, Wójcik, Sroczyński, Baran, Tereszkiewicz, Walczyk, Mrozik, Sztuka, Dróżdż, Solarski, Staroń, Makuch, Golba, Krakowski, Trzpis, Tomczyk, Maj  oraz trener Paweł Mrozik

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Igrzyska Młodzieży Szkolnej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Handball Stal Mielec zwycięstwem zakończył sezon. Pogoń Szczecin – Handball Stal Mielec 26:28

Wiadomości Mielec

Remisem kończymy sezon przy Solskiego. FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa