Sport

Piłkarskie Nadzieje wygrywają w turnieju Łukasza Trałki

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje Mielec z rocznika 2011 na turnieju „SOCCER CUP” rozgrywanym w Ropczycach. Zawody zorganizowała Akademia Piłkarska SOCCER Ropczyce, a patronat nad turniejem objął reprezentant Polski, zawodnik Lech Poznań Pan Łukasz Trałka.

Podopieczni Trenerów Wojciecha Mieszkowicza i Sebastiana Kużdżała mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z Soccer Ropczyce (2 zespoły), DAP Dębica (2 zespoły), LKS Igloopol Dębica oraz Lechia Sędziszów Małopolski. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec rocznik 2011 wystawiła do gry również dwa zespoły.

Dla części naszych zawodników był to pierwszy turniej. Pierwszy zespół rozegrał osiem meczów, siedem spotkań wygrał, jeden zremisował.
Chłopcy którzy rozgrywali swój pierwszy turniej połowę meczy zremisowali, a połowę musieli uznać wyższość rywali.

Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się:
Tadeusz Szatan- 14 goli,
Błażej Komisarczyk- 11 goli,
Wiktor Masajada- 11 goli
MVP- Julian Szwaja
Wszyscy APPN MIELEC.

W turnieju nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej. Każdy otrzymał pamiątkowy medal oraz zdjecie z autografem Łukasza Tralki. Nagrody wręczał Ojciec reprezentanta Polski.

Bardzo dziękujemy Akademii Piłkarskiej Soccer Ropczyce za zaproszenie na swietnie zorganizowane zawody.

Skład AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC 2011: Chmielowiec, Glodzik, Kmiecinski, Komisarczyk, Masajada, Mazur, Meczynski, Młynarczyk, Pietras, Pytko, Rokoszak, Szatan, Strączek, Szwaja, Werynski, Ziobroń