W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Piłkarskie Nadzieje z awansem do finału Futsalowych Mistrzostw Polski

Zawodnicy APPN KF STAL MIELEC z rocznika 2008 na co dzień uczniowie SMS STAL MIELEC wywalczyli awans do finałów Futsalowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Ustce.

Podopieczni trenerów Sekuły i Skowrona w trzeciej decydującej rundzie eliminacji zmierzyli się w podkieleckich Nowinach z drużynami Okocimskiego Brzesko, SMS Rzeszów i gospodarzy GKS Futsal Nowiny. W meczach z tymi rywalami zgromadzili 6 punktów i razem z drużyną gospodarzy (także 6 punktów) zapewnili sobie awans do grona 16 najlepszych drużyn w kraju w kategorii U-15.

Nasi chłopcy zagrali świetne zawody z naprawdę bardzo mocnymi i wyrównanymi rywalami. Zasłużenie awansując do finałów, które w tym roku odbędą się w dalekiej Ustce. Będziemy tam jedyną drużyną z Podkarpacia i postaramy się zaprezentować jak najlepiej. Drużyna rocznika 2008 to czwarty zespół z naszej szkoły, który w ostatnich trzech latach awansował do finałów mistrzostw polski, co tylko pokazuje, iż nasza współpraca z KF STAL MIELEC przynosi oczekiwane rezultaty.” – podsumowuje Paweł Mrozik – dyrektor SMS STAL MIELEC.

skład: Schewe, Kożuchowski, Legiecki, Kilian, Szady, Staroń, Strączek, Kochowski

Ich młodsi koledzy z rocznika 2012 także uczniowie SMS STAL MIELEC, wygrali halowy turniej organizowany przez AP Chemik Pustków. Podopieczni trenera Górskiego okazali się najlepsi w gronie sześciu podkarpackich ekip, a zawodnik Piłkarskich Nadziei, Piotr Babula został uznany MVP zawodów.

skład: Nycek, Babula, Tęcza, Kopeć, Augustyn, Hyjek, Padykuła, Trzpis, Memmola, Wróbel

Turniej stał na bardzo dobrym wysokim poziomie. Moi zawodnicy spisali się znakomicie, strzelając wiele fantastycznych bramek, wygrywając wiele pojedynków 1×1, przeprowadzając dużo świetnych akcji pod bramką rywali. To wszystko sprawiło, że wygraliśmy te zawody, a Nasz uczeń Piotr Babula został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju” – komentuje trener Krzysztof Górski.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa