W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Sport

Piłkarskie Nadzieje z wizytą na Słowacji [FOTO]

Po raz pierwszy po dłuższej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną, zawodnicy Stowarzyszenia AP Piłkarskie Nadzieje zagrali za granicami kraju. Roczniki 2012 i 2013 rozegrały w słowackim Bardejowie mecze kontrolne z rówieśnikami tamtejszego Partizana.

W obu przypadkach mieleckie „Orły” okazały się lepsze od gospodarzy. Po rywalizacji sportowej wychowankowie APPN udali się na wpisaną na „Listę światowego dziedzictwa UNSECO” starówkę Bardejowa, a po obiedzie na zamek w Zborovie.


Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, zarówno pod względem sportowym zaprezentowaliśmy się bardzo solidnie na tle słowackich drużyn. Dzieci miały okazję zagrać na głównej płycie ładnego obiektu, gdzie na codzień prezentuje się drugoligowa drużyna Partizana Bardejów. A po zmaganiach na murawie, jak to jest w naszym zwyczaju, pokazaliśmy chłopcom kilka turystycznych hitów słowackiego Szarysza. Aspekt integracji był też bardzo ważnym elementem tego wyjazdu.” – komentuje, trener Paweł Mrozik.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa