Nie lada gratka czeka naszych piłkarzy z rocznika 2009. Już za niecałe dwa miesiące grupa prawie trzydziestu osób wyjedzie do słonecznej Hiszpanii, by wziąć udział w prestiżowym, międzynarodowym turnieju Mare Nostrum Cup.

Jest to turniej organizowany dwa razy w roku (edycja Wielkanocna oraz wakacyjna) nad Morzem Śródziemnym, na wybrzeżu Costa Daurada. Zawody będą rozgrywane w kompleksie sportowym FutbolSalou, który posiada 8 pełnowymiarowych boisk, w tym jedno Hybrydowe (takie boisko posiada m.in. nasz Stadion Narodowy czy też słynne Estadio Santiago Bernebeu – stadion Realu Madryt).

Dodatkowo młodych piłkarzy czekają inne atrakcje – będą mieli okazje odwiedzić Camp Nou – stadion słynnego klubu FC Barcelona, spędzą cały dzień w parku rozrywki Port Aventura, który od marca br. działa razem z nowo wybudowanym Ferrari Land (drugie miasteczko rozrywki Ferrari na świecie, pierwsze znajduje się w Dubaju), czy też będą korzystać kąpieli w Morzu Śródziemnym.

Zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje będą pierwszym polskim zespołem biorącym udział w tym dynamicznie rozwijającym się turnieju, który z roku na rok przyciąga drużyny z coraz dalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider