W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Piłkarskie Nadzieje zdobywają Warszawę [FOTO]

W prestiżowym turnieju na warszawskim Bemowie zagrali wychowankowie AP Piłkarskie Nadzieje. Impreza organizowana była na nowo oddanych obiektach Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i wpisywała się w finał „Narodowego Dnia Sportu”.

Mielecki klub wystawił swoje reprezentacje we wszystkich czterech kategoriach wiekowych tj. 2006-2009.

W zawodach oprócz Mielczan zagrało 24 ekipy min. Polonia Warszawa, Agrykola, Gwardia czy Varsovia.

W gronie tym bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy APPN, którzy wygrali w trzech kategoriach. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z rocznika 2006 trenera Pawła Mrozika, z rocznika 2007 trenera Dariusza Szadego oraz najmłodsi z rocznika 2009 trener Joanny Szady. Mieleckie „Orły” do domu przywiozły okazałe puchary i medale oraz indywidualne nagrody dla najlepszych zawodników turnieju – Jakub Wójcik (2006), Kuba Posłuszny i Emil Ziobroń (2009).

 

unnamed-2

 

Podopieczni mieleckiej Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje podczas dwudniowego pobytu w stolicy, brali udział także w wielkim festynie sportowym zorganizowanym na terenach Stadionu Narodowego, ze zwiedzaniem trasy piłkarza włącznie.

W godzinach popołudniowych udali się też na starówkę w okolice Zamku Królewskiego i Kolumny Zygmunta. Do Mielca wrócili w niedzielę późnym wieczorem.

[nggallery id=244]
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa