W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Piłkarskie Nadzieje ze srebrem w wojewódzkim finale Turnieju Tymbarka

Zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje rocznika 2011, uczniowie klasy V SP – SMS Stal Mielec, pod wodzą trenera Pawła Irli zostali wicemistrzami największego w kraju turnieju „O Puchar Tymbarka” na poziomie wojewódzkim.

Najlepszym bramkarzem finałów został nasz uczeń – Kuba Mazgaj.
Mielczanie aby zagrać w Stalowej woli wśród najlepszych drużyn Podkarpacia musieli przebrnąć przez dwuetapowe eliminacje, na poziomie miejskim, a później powiatowym.
W finałach mielczanie trafili do grupy B, gdzie pokonali kolejno przedstawicieli powiatów jasielskiego, tarnobrzeskiego i łańcuckiego i z kompletem zwycięstw zameldowali się w ćwierćfinale. Tam okazali się lepsi od złożonej z zawodników Stali Łańcut drużyny SP 2 Łańcut wygrywając 3:0. W półfinale reprezentanci powiatu mieleckiego pokonali rówieśników z Krosna, a w finale mimo początkowego prowadzenia 2:0 ulegli szkole SMS Stal Rzeszów.
Kolejny turniej, który rozgrywamy na bardzo dobrym poziomie. Jest trochę żalu, że nie udało się wygrać, ale patrząc obiektywnie, zespół z Rzeszowa był od nas lepszy, a mimo to naprawdę napędziliśmy strachu faworytom. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, czego udokumentowaniem jest srebro i nagroda indywidualna dla naszego bramkarza Kuby Mazgaja.” – komentuje trener srebrnych medalistów – Paweł Irla.

Skład: Mazgaj, Kopeć, Ziobroń, Jakubus, Zaręba, Strączek, Babula, Tęcza, Szypuła, Stec oraz trener Paweł Irla

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa