W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piłkarskie sukcesy mieleckich policjantów

Drużyna piłkarska złożona z mieleckich funkcjonariuszy zajęła I miejsce w VIII Turnieju Piłkarskim o Puchar Niepodległości.

Turniej zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Nisku. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 11 drużyn. Tytuł „najlepszego zawodnika” przyznany został asp. szt. Dariuszowi Mielczarkowi z mieleckiej jednostki Policji.

W turnieju, który odbył się w ubiegłą sobotę brało udział 11 reprezentacji z komend w Mielcu, Nisku, Tomaszowie Lubelskim, Rzeszowie, Jaśle, Tarnobrzegu, Ropczycach, Ustrzykach Dolnych, a także z Jednostki Wojskowej w Nisku, Zakładu Karnego w Chmielowie oraz samorządu niżańskiego. Turniej odbył się na stadionie Klubu Sportowego „Retman” w Ulanowie.

Po kilkugodzinnych zmaganiach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Funkcjonariusze, którzy brali udział w turnieju od lat osiągają sukcesy sportowe w mundurowych zmaganiach sportowych w całym kraju.

W kategorii indywidualnej za „najlepszego bramkarza” uznano Marcina Zakościelnego z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, w kategorii „najlepszy strzelec”  Artura Deryło z Komendy Policji w Tomaszowie Lubelskim, natomiast „najlepszym zawodnikiem” został Dariusz Mielczarek z mieleckiej jednostki Policji.

Wręczone zawodnikom nagrody zostały ufundowane przez Komendanta Powiatowego Policji w Nisku kom. Dariusza Szybiaka oraz Starostę Powiatu Niżańskiego Roberta Bednarza i Wójta Gminy Harasiuki Krzysztofa Kiszkę. Uczestnicy otrzymali puchary oraz gratulacje z rąk Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, W-ce Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Mieczysława Klimka, Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Nisku Mariusza Padiaska, Burmistrza Gminy i Miasta Ulanowa Stanisława Garbacza oraz Wójta Gminy Harasiuki Krzysztofa Kiszki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty-Mróz Olszewskiej ostatni sprawdzian przed olimpiadą

Wiadomości Mielec

Finał EURO 2024 – Transmisja TVP – zobacz mecz na dużym ekranie w Multikinie w Navigatorze

Wiadomości Mielec

Sparing FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa