W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Piłkarz z Mielca strzela trzy bramki słynnej Romie

Rewelacyjny występ w turnieju Białe Orły Cup zaliczył zawodnik AP PIŁKARSKIE NADZIEJE – Jakub Wójcik. W imprezie zagrały najlepsze akademie piłkarskie w Europie min. włoska Roma, angielski Everton, hiszpańskie Malaga i Leganes, czy polska akademia Barcelony Escola Varsovia oraz Legia, Lechia Gdańsk czy Cracovia i to w barwach tej ostatniej Wuju brylował w Warszawie, wprowadzając ją do samego finału. Poniżej szczegóły:
 

 
7:1 z SMS Łódź (Wójcik x1), 3:4 z AS Roma (Wójcik x3), 2:2 z Zagłębiem Lubin (Wójcik x2) 2:0 1/2 finału z Lechią Gdańsk (Wójcik x2) 2:3 w finale z Pogonią Szczecin (Wójcik x1).

 
Świetna gra w zawodach i niesamowity mecz przeciwko Romie spowodował duże zainteresowanie Włochów młodym mieleckim piłkarzem oraz samą Akademią Piłkarskie Nadzieje i wielce prawdopodobnym zaproszeniem 'mieleckich Orłów' na duży turniej do Rzymu. 

 
Już w najbliższy piątek Kuba wraz z klubowym kolegą z APPN – Bartkiem Walczykiem będzie miał okazję zmierzyć się z Juventusem, Romą czy Atletico, podczas turnieju na Słowacji gdzie zaproszony został przez ekstraklasową Cracovię.
 
 
IMG_20160529_090652
 
 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa