W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piłkarze FKS Stal Mielec nagrodzeni przez Starostę

Drużyna piłkarzy FKS Stal Mielec decyzją Zarządu Powiatu Mieleckiego otrzymała nagrodę za awans do I Ligi.

Sportowcy reprezentujący FKS Stal Mielec zostali nagrodzeni za swoje niezwykłe dokonania. Podczas sobotniej imprezy Powitanie Lata organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Mielcu, piłkarze z rąk starosty Zbigniewa Tymuły i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu odebrali wraz z gratulacjami i podziękowaniami symboliczny czek na kwotę 10 tys. zł

 

 

 – Jesteśmy dumni, że drużyna po wielu latach uzyskała awans do I ligi. W imieniu własnym i całego Zarządu Powiatu Mieleckiego serdecznie dziękuję i gratuluję sportowych osiągnięć. To dzięki Wam Mielec jest dziś na ustach wielu ludzi.

Chcemy, mimo że symbolicznie, ale nagrodzić Wasz trud i wysiłek jaki włożyliście w to, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym dzisiaj jesteście. Życzę sportowego sukcesu – powiedział Zbigniew Tymuła.

 

Mielecka drużyna piłkarska w połowie maja 2016 r. wygrała mecz z drużyną ROW Rybnik i zdobyła komplet punktów potrzebny do awansu.

Ostatnio była ona w I lidze dokładnie 19 lat temu.

 

144702433

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa