środa - 19 Grudzień 2018, 3:17
Slider
Image default
  • Strona Główna
  • Sport
  • Piotr Rybski w reprezentacji młodzieżowej oraz Wiktor Kawka z powołaniem do reprezentacji!
Sport

Piotr Rybski w reprezentacji młodzieżowej oraz Wiktor Kawka z powołaniem do reprezentacji!

Wiktor Kawka z powołaniem do reprezentacji!

Niezmierne miło nam poinformować iż trener reprezentacji Polski – Piotr Przybecki powołał Wiktora Kawkę na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.03.2018 roku.

Lista powołanych:
1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A

3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A.
4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
5. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
6. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
7. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
8. Daćko Marek – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
9. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
10. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
11. Moryto Arkadiusz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
12. Mrozowicz Przemysław – MKS Zagłębie Lubin S.A.
13. Łangowski Antoni – KPR Gwardia Opole S.A.
14. Malcher Adam – KPR Gwardia Opole S.A.
15. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
16. Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
17. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn S.A.
18. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
19. Kawka Wiktor – SPR Stal Mielec S.A.
20. Szpera Marek – MKS Kalisz sp. z o.o.

Nasz wychowanek – Piotr Rybski przebywający obecnie w SMS-ie Gdańsk otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.03.2018 roku.

Lista powołanych:
1. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec S.A – SMS Gdańsk
2. Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A.
3. Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A


4. Mauer Patryk – KPR Gwardia Opole S.A
5. Zarzycki Maciej – KPR Gwardia Opole S.A.
6. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
7. Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
8. Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
9. Bartosik Marek- KS Handball Sportowa S.A.
10. Krysiak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
11. Jarosiewicz Piotr – KS PR Azoty-Puławy S.A
12. Wiejak Emil – KS PR Azoty-Puławy S.A
13. Bulski Jakub – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14. Chełmiński Adrian – Stal Gorzów Wielkopolski
15. Dudkowski Paweł – MKS Zagłębie Lubin S.A.
15. Gluch Patryk – SPR Górnik Zabrze
17. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
19. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
20. Orpik Jakub – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
21. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
22. Zawodnicy rezerwowi:
23. Filipowicz Maciej – KS Vive Kielce
24. Skrzypczyk Dawid- KPR Gwardia Opole S.A.

 

Zawodnicy rezerwowi:
Filipowicz Maciej – KS Vive Kielce
Skrzypczyk Dawid- KPR Gwardia Opole S.A.

Kadra szkoleniowa:
Kowalczyk Bogdan – trener główny
Skórski Michał- trener współpracujący
Góral Artur – trener współpracujący
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja