W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Placówki Wsparcia Dziennego bogate w wiele atrakcji [FOTO]

Wiele atrakcyjnych zajęć odbyło się we wrześniu w ramach projektu na prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego współfinansowanego przez Gminę Miejską w Mielcu.

Warsztaty kulinarne z przedstawicielami Urzędu Gminy Miejskiej Mielec, szereg niespodzianek, warsztaty teatralne prowadzone w Placówce Towarzystwa Przyjaciół Dzieci  w Mielcu oraz w Bibliotece Publicznej SCK  w Mielcu, warsztaty z produkcji  naturalnych mydełek do których zaproszone były osoby niesłyszące i ich opiekunka Izabela Piestrzyńska. Wspólna praca, nauka języka migowego –  spotkania, które integrują, uczą i pozwalają wierzyć w dzieci i młodzież. Dziękujemy niesłyszącym gościom za urocze chwile, dzielimy się z tym, co umiemy. Nowe spotkania, otwierają drogę nowym pomysłom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć oraz osobom zaangażowanym w projekt, bez których realizacja spotkań nie byłaby możliwa!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa