20 marca 2019 (środa) - 23:17
Slider
Image default
Informacje

Plan kolęd w Mielcu

PROGRAM KOLĘDY NA NAJBLIŻSZE DNI

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

PONIEDZIAŁEK – 31 GRUDNIA – od godz. 9.00

Makuszyńskiego; Chopina 4, 6, 10, 12, 14, 18A, 20, 20A, 20B, 20C;

WTOREK – 1 STYCZNIA – NIE MA KOLĘDY

ŚRODA – 2 STYCZNIA – od g. 16.00

Łukasiewicza 1, 2, 3; Czarneckiego 1, 2; Konopnickiej 3, 6; Asnyka 1;

CZWARTEK – 3 STYCZNIA – od g. 16.00

Biernackiego 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 13A; 15, 17;

PIĄTEK – 4 STYCZNIA – od g. 16.00

Miasteczko Młodego Robotnika (całość)

SOBOTA – 5 STYCZNIA – od g. 9.00

Niepodległości 17,19,21a; Cyranowska, Orla, Kwiatkowskiego; Korczaka; Kossaka 4, 6; Kazimierza Wielkiego, Piastowska;

NIEDZIELA – 6 STYCZNIA – NIE MA KOLĘDY

PONIEDZIAŁEK – 7 STYCZNIA – od g. 16.00

Kusocińskiego 1, 3, 5, 9, 19;

Parafia pw. Ducha Świętego

30. 12 Niedziela od 1400

  1. ul. Jaworowa, Wspólna i Różana
  2. ul. Bema, Traugutta i Nałkowskiej
  3. ul. Śniadeckiego i Przybosia

31. 12 Poniedziałek – od 900

  1. ul. Warszawska 6, nr. od 1-30
  2. ul. Warszawska 6, 31-65 (od końca)
  3. ul. Warszawska 6a, 1-45
  4. ul. Warszawska 6b, 1-20
  5. ul. Sękowskiego 11, 1-25
  6. ul. Sękowskiego 11, 26-45 (od końca)

2.01 Środa od 1530

  1. ul. Akacjowa 2
  2. ul. Sienkiewicza 60-114 prawa od miasta i 63-109 lewa strona
  3. ul. Sienkiewicza 167-111
  4. ul. Wybickiego (2 księży)

3.01 Czwartek od 1530

  1. ul. Reja (2 księży: od 1-24 i od 23-60)
  2. ul. Ogrodowa
  3. ul. Modrzejewskiej, Chodkiewicza i Żółkiewskiego
  4. ul. Bohaterów Września, Mieleckiego i Mielczewskiego

5.01 Sobota od godz. 900

  1. ul. Modelarska, Orla, Sokoła, Michalina, Borowiczan i Sienkiewicza nr. 162-116 (2 księży)
  2. ul. Teligi i Słoneczna
  3. ul. Dąbrowskiej i Wiejska
  4. ul. Limanowskiego i Zamoyskiego
  5. ul. Warszawska, Żwirki-Wigury i Sękowskiego
  6. ul. Konfederacka, Osterwy i Matejki

6.01 Niedziela od 1400

  1. ul. Chełmońskiego i Grzybowskiego
  2. ul. Kilińskiego 93-57 (od działek w stronę SP nr 1)
  3. ul. Kilińskiego 60-28 (od Alei Ducha Świętego w stronę „Elektryka”) i 37-55
  4. ul. Wysockiego, Daszyńskiego i Związku Strzeleckiego

7.01 Poniedziałek od 1530

  1. ul. Bajana 2, 1-35
  2. ul. Bajana 2, 36-75 (od końca)
  3. ul. Bajana 2a, 1-16 + nowa szeregówka przy ul. Bajana
  4. ul. Bajana 4
  5. ul. Bajana 6, 1-25


Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

28.12.2018PIĄTEK16.00ul. Lipowa
ul. Łowiecka
ul. Laskowa
ul. Jodłowa
ul. Wrzosowa
29.12.2018SOBOTA9.00ul. Osiedlowa 
Kolęda przełożona na 27 stycznia (niedziela), od godz. 14.
ul. Okrężna, ul. Nieduża 
Kolęda przełożona na 27 stycznia (niedziela), od godz. 14.
ul. Klonowa, ul. Budowlana 
Kolęda przełożona na 27 stycznia (niedziela), od godz. 14.
ul. Metalowców od 1 i ul. Rusina
ul. Metalowców od końca
30.12.2018NIEDZIELA14.00ul. Jemiołowa, ul. Jastrzębia, ul. Jasna
ul. Miła, ul. Daleka
ul. Wierzbowa i ul. Gajowa
ul. Łąkowa
2.01.2019ŚRODA16.00ul. Partyzantów 3, 5, 9a
ul. Partyzantów 7, 7a
ul. Partyzantów 9b
ul. Partyzantów 13, 15, 15a, 17a
ul. Godlewskiego 11
3.01.2019CZWARTEK16.00ul. Godlewskiego 7
ul. Godlewskiego 9, 1-30
ul. Godlewskiego 9, 31-40, ul. Botaniczna 4, 30-45
ul. Botaniczna 4, 1-29
ul. Godlewskiego 5, 1-35
4.01.2019PIĄTEK16.00ul. Godlewskiego 5, 36-55, ul. Godlewskiego 3, 31-38
ul. Godlewskiego 3, 1-30
ul. Godlewskiego 1, 1-35
ul. Godlewskiego 1, 36-45, ul. Szafera 2, 1-25
ul. Szafera 2, 26-55
5.01.2019SOBOTA9.00ul. Botaniczna 2, ul. Botaniczna 1
ul. Botaniczna 3, ul. Chałubińskiego 3
ul. Chałubińskiego 8
ul. Chałubińskiego 2, ul. Chałubińskiego 4, 1-35
ul. Chałubińskiego 4, 36-45, ul. Raciborskiego 4 Raciborskiego 6
7.01.2019PONIEDZIAŁEK16.00ul. Raciborskiego 2, 1-30
ul. Szafera 4
ul. Szafera 6, Szafera 8 36-45
ul. Szafera 8, 1-35
ul. Szafera 10
8.01.2019WTOREK16.00ul. Szafera 12
ul. Szafera 14, ul. Szafera 16 31-40
ul. Szafera 16, 1-30
ul. Szafera 18, 1-30
ul. Raciborskiego 2, 31-40, ul. Szafera 18, 31-40
9.01.2019ŚRODA16.00ul. Dąbrówki 18, 1-29
ul. Dąbrówki 18, 30-58
ul. Dąbrówki 18, 59 – 87
ul. Dąbrówki 18, 88-97, ul. Dąbrówki 16
ul. Dąbrówki 14, 1-29
10.01.2019CZWARTEK16.00ul. Dąbrówki 14, 30-58
ul. Dąbrówki 14, 59-88
ul. Dąbrówki 14, 89 -107, Ul. Dąbrówki 15, 1-17
ul. Dąbrówki 15, 18-61
ul. Dąbrówki 7,9
11.01.2019PIĄTEK16.00ul. Dąbrówki 11, 10c
ul. Dąbrówki 10b
ul. Dąbrówki 8,
ul. Dąbrówki 6, 4, ul. Zygmuntowska 2a i ul. Zygmuntowska 5
ul. Wyszyńskiego 8, 8a
12.01.2019SOBOTA9.00ul. Dąbrówki 12, 1 -58
ul. Dąbrówki 12, 59-126
ul. Zygmuntowska 7, 1-58
ul. Zygmuntowska 7, 59-125
ul. Zygmuntowska 8, 8A, ul. Wyszyńskiego 5
13.01.2019NIEDZIELA14.00ul. Zygmuntowska 2, 2b
ul. Zygmuntowska 5H, 5k
ul. Zygmuntowska 10, 10a
ul. Zygmuntowska 12,14
14.01.2019PONIEDZIAŁEK16.00ul. Wyszyńskiego 3, 1-35
ul. Wyszyńskiego 3, 36-70
ul. Wyszyńskiego 1, 1-37
ul. Wyszyńskiego 1, 38-75
ul. Wyszyńskiego 12 od końca, 10 od początku
15.01.2019WTOREK16.00ul. Wyszyńskiego 4, 6a, 6c
ul. Wyszyńskiego 6, 6b, 6d
ul. Warneńczyka 1, 1-29
ul. Warneńczyka 1, 30-58
ul. Warneńczyka 1, 59-88
16.01.2019ŚRODA16.00ul. Warneńczyka 1, 89-117
ul. Warneńczyka 1, 118 – 147
ul. Warneńczyka 1, 148 – 176
ul. Warneńczyka 1, 177-186, ul. Warneńczyka 5, 1-19
ul. Warneńczyka 5, 20-48
17.01.2019CZWARTEK16.00ul. Warneńczyka 5, 49-77
ul. Warneńczyka 5, 78-106
ul. Warneńczyka 5, 107-125, ul. Warneńczyka 7, 1-9
ul. Warneńczyka 7, 10-38
ul. Warneńczyka 7, 39-67
18.01.2019PIĄTEK16.00ul. Warneńczyka 7, 68-97
ul. Warneńczyka 7, 98-125
ul. Warneńczyka 9, 1-29
ul. Warneńczyka 9, 30-58
ul. Warneńczyka 9, 59-87
19.01.2019SOBOTA9.00ul. Warneńczyka 9, 88-125, ul. Warneńczyka 13, 1-23
ul. Warneńczyka 13, 24-84
ul. Warneńczyka 13, 85-100, ul. Warneńczyka 15, 1-49
ul. Warneńczyka 15, 50-88; ul. Warneńczyka 10
ul. Warneńczyka 17, 1-59
20.01.2019NIEDZIELA14.00ul. Warneńczyka 17, 60-98
ul. Warneńczyka 6, 1-38
ul. Warneńczyka 6, 39-69
ul. Warneńczyka 6, 77-100
21.01.2019PONIEDZIAŁEK16.00ul. Królowej Jadwigi 2-30 
ul. Królowej Jadwigi 16 i 18 i ul. Wolności 165 
ul. Królowej Jadwigi 32-52
ul. Królowej Jadwigi od końca i ul. Św. Anny
ul. Lema
22.01.2019WTOREK16.00ul. Wolności nry nieparzyste (bez nru 169)
ul. Wolności nry parzyste do ul. Kard. Wyszyńskiego
ul. Wolności nry parzyste od ul Kard. Wyszyńskiego 230C
ul. Wolności nry parzyste od końca do nru 232 (z nr 169)
ul. Św. Kingi (bez nru 31), ul. Ks. Popiełuszki
23.01.2019ŚRODA16.00ul. Kolorowa, ul. Wyszyńskiego 18, ul Br Alberta od początku
ul. Brata Alberta od końca
ul. Kahla, ul. Śliwy od końca (+ Powstańców Wa-wy nry 57, 59 + Smoczka 96)
ul. Matki Teresy, ul. Powstańców Warszawy (+ ul. Św. Kingi 31)
ul. Ks. Gwoździowskiego
24.01.2019CZWARTEK16.00ul. Iwaszkiewicza, ul. Kryczyńskiego
ul. Wiesiołowskiego od początku do ul Krempy + ul Krempy
ul. Wiesiołowskiego (pomiędzy ul. Krempy, a ul. Rataja) + ul. Mikołajczyka, ul. Rataja
ul. Witosa od początku
ul. Witosa od końca
25.01.2019PIĄTEK16.00ul. Majowa od nr 2 /na spotkanie/
ul. Majowa od nr 50 /na spotkanie/
ul. Majowa nieparzyste od końca
ul. Wiesiołowskiego /od końca do Rataja/
DPS
26.01.2019SOBOTA9.00ul. Smoczka (od ul. Wolności)           
ul. Smoczka (od końca)
ul. Warneńczyka 8, 1 – 39
ul. Warneńczyka 8, 40 – 78

Parafia Św. Marka Ewangelisty

Środa – 2.01.2019 r. od g. 15.00

ul. Saramy, ul. Azaliowa w całości a ul. Wojsławska /numery nieparzyste od 319 do 331/

Czwartek – 3.01.2018 r. – od g. 15.00

ul. Wojsławska /numery nieparzyste od 333 do 339 wraz z ul. Żegoty /od nr 1 do 4/

Rzemień /numery parzyste i nieparzyste od 60 do 49

Sobota – 5.01.2019 r. od g. 9.00

ul. Wojsławska /numery nieparzyste od 341 do 391/

Rzemień /numery parzyste i nieparzyste od 48 a do 29/


Plan kolęd w Parafii św. Mateusza na Starówce nie jest jeszcze opublikowany.

Slider

Zobacz też...

1 Komentarzy

Tomasz 1 stycznia 2019 (wtorek) at 18:52

Znowu darmozjady chodzą po domach i wyludzają pieniądze. Czyżby woda święcona miała ważność tylko na rok?

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości