W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Plenerowo rozpoczęte wakacje [FOTO, VIDEO, DRON]

W piątek, 22 czerwca, odbyła się już druga edycja ,,Kina w plenerze”, organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów oraz mieleckie Kino Galaktyka. Na Górce Cyranowskiej został wyświetlony film wybrany przez samą publikę.

Pierwszy wakacyjny wieczór mielczanie mieli okazję spędzić na świeżym powietrzu, w gronie znajomych, przy plenerowym seansie filmowym. W tym dniu Górka Cyranowska niejako zamieniła się we wielką salę kinową. Na ekranie o powierzchni 24m2, uczestnicy oglądali film: ,,Co ty wiesz o swoim dziadku?”. Został on wybrany dużą przewagą głosów w głosowaniu na facebook’owym wydarzeniu.


Pogoda nie zawiodła, zapowiadany wcześniej deszcz nie pojawił się, co tylko sprzyjało oglądaniu filmu. Uczestnicy imprezy mogli wygodnie obejrzeć cały seans na leżakach, zapewnionych przez Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu.
Jak przyznają sami uczestnicy wydarzenia, warto było zorganizować taki wieczór. Dodają, że po ciężkim roku szkolnym mogli się wraz ze znajomymi zrelaksować się przy komedii i już czekają na kolejne edycje tej imprezy.

„Jestem pod dużym wrażeniem! Nie spodziewałam się, że tyle mielczan pozytywnie odpowie na zaproszenie na to wydarzenie. Impreza zgromadziła łącznie około 400 osób, więc myślę, że mogę uznać to za mój mały sukces.” – mówi koordynatorka tegorocznej edycji Kina w Plenerze, Zuzanna Piekarska.
W czasie trwania wydarzenia, jak i w facebook’owych konkursach, można było zgarnąć mnóstwo nagród. Odbyło się losowanie, w którym do wygrania było kilka podwójnych wejściówek do wrotkarni od Centrum Rozrywki- Wrotki na Wypasie.

O żołądki uczestników imprezy zadbało Fratelli Express, które dla zwycięzców konkursu na Facebook’u zaoferowało zestawy sushi. Również Lodziarnia Dudek przygotowała niespodziankę dla gości w postaci kuponów na lody. Agencja reklamowa MCDESIGN zaprojektowała plakaty, promujące Kino w Plenerze oraz udostępniła ekran, na którym wyświetlany był film. Wydarzenie nie odbyłoby się również bez wsparcia Szkoły Językowej British School oraz Ośrodka Szkolenia Kierowców ‘’MOTOS’’.

 

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1o9Cx5Xfl1A&w=925&h=520]

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa