W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Po 4 miesiącach odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny [FOTO, VIDEO]

Podczas dzisiejszych działań poszukiwawczych, policjanci ujawnili w stawie przy ulicy Długiej w Mielcu ciało mężczyzny, który zaginął 16 stycznia br. Na miejscu ujawnienia zwłok pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Prowadzone czynności pozwolą ustalić przyczynę i okoliczności śmierci zaginionego.

Dziś policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy, wraz ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, prowadzili poszukiwania za 45-letnim mieszkańcem Mielca, który zaginął 16 stycznia tego roku. 45-latek wychodząc z domu poinformował najbliższych, że jedzie na przejażdżkę i od tamtej pory nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Samochód zaginionego został odnaleziony przez policjantów kilka dni później w kompleksie leśnym nieopodal stawów przy ul. Długiej.

Podczas zaplanowanych działań, dziś około godz. 9.30, policjanci ujawnili w stawie ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono czynności policyjne pod nadzorem prokuratora, które potwierdziły, że jest to ciało zaginionego 16 stycznia br. mieszkańca Mielca.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa